Biografia

Hey J – czyli Justyna Dobroć,wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów i melodii. Śpiewa, komponuje i tworzy, co jej w duszy gra. Hey J to złoto, czerń i róż. W muzyke wkłada całe swoje SERCE, a każda osoba jej słuchająca jest dla niej DIAMENTEM.

Jest absolwentką I st. Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie klarnetu. Pochodzi z małego miasta znanego wszystkim z Rodzinki.pl- Skaryszew. Od 10 lat jest zakochana w Warszawie i tu znalazła swoje miejsce na stałe.

Muzyka, którą tworzy jest mieszanką alternatywy, popu, elektroniki a nawet rock’a.
Hey J nie boi się mieszać gatunków muzycznych. Stawia na innowacyjność,ale i na zabawę, sprawianie ludziom radości jak i posłuchanie jej w domowym zaciszu.
Hey J jest na scenie wulkanem energii. Wraz ze swoimi muzykami Pawłem Piotrowicz i Łukaszem Kalbarczyk przenosi publiczność w inną muzyczną przestrzeń, dzięki czemu u każdego widza pojawia się uśmiech na twarzy i radość z życia.

Historia Hey J

Projekt Hey J powstał w 2016 r. kiedy to na swojej drodze poznała kompozytora i producenta Michała Wrzosińskiego.Na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała utworem pt. „Poskładaj mnie” (2016). Utwór ten pozwolił jej na współprace z wytwórnią MyMusic. Kolejnymi singlami był utwór „Dziś” (2017),„Piosenka pozytywna”(2017), „A było na tak” oraz „Dla Rodziców”. Dnia 1 marca, nakładem własnym ukazał się jej pierwszy debiutancki album pt. Puzzle.  Obecnie współpracuje z wytwórnią Music and More Records oraz agencją marketingową Cantaramusic.pl

Koncerty i nagrody

Do tej pory Hey J wystąpiła na Festiwalu Piosenki Dołującej, Festiwalu Scyzoryki w Kielcach 2018, w którym to była finalistką w kategorii Solista jak i Przebój, Small Orange Warsaw Festiwal, Dniach Skaryszewa i innych. 

Opis pierwszej płyty pt. "Puzzle"

Płyta pt. „Puzzle” miała swoją premierę 1 marca 2019 r. Składa się z 8 utworów-”Poskładaj mnie”, „Dziś”, „Piosenka pozytywna”, „Biegnij”, „A było na tak”, „Pod Żar”, „Chciałabym być dzieckiem” i „Dla rodziców”. Za produkcję muzyczną, miks i mastering odpowiedzialny jest znany warszawski producent muzyczny-Michał Wrzosiński. Słowa i melodię do utworów napisała Hey J, poza jednym utworem pt. „Pod Żar”, który został stworzony przez Natalię Wójcik. Płyta „Puzzle” jest mieszanką elektroniki, popu,alternatywy i rock’a. Każdy słuchacz znajdzie w niej coś dla siebie. Hey J połączyła wszystkie brzmienia polskiej muzyki, dzięki czemu znajdziemy na płycie utworu bardzo energetyczne jak i akustyczne, do posłuchania w domowym zaciszu. Płytę „Puzzle” ciężko wrzucić do jednego szablonu. Jest układanka, która tak różna jednak, w całości nadaje sens.

Dyskografia

  • [2019] – „Puzzle”

Filmografia

Galeria

Treści

Zdjęcia

Logotypy